Piesza wycieczka kl. IV-VII
Treść
19 czerwca uczniowie klas IV–VII wyruszyli na pieszą wyprawę do Bacówki nad Wierchomlą. Tempo marszu było bardzo dobre, dlatego na miejsce dotarliśmy przed planowanym czasem.
Dzień upłynął pod znakiem aktywności i integracji. Wspólnie spędzaliśmy czas przy ognisku, korzystaliśmy ze sznurowych huśtawek i cieszyliśmy się pięknem otaczającej nas przyrody.
To był dzień pełen ruchu, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń!
