Przejdź do treści
1
2
3
4
5
6
Przejdź do stopki

Wycieczka kl. IV-VIII

Wycieczka kl. IV-VIII

Treść

12 czerwca uczniowie klas IV–VI uczestniczyli w wycieczce do Bieszczad. W programie znalazł się rejs statkiem po Jeziorze Solińskim, spacer po zaporze w Solinie oraz przejazd kolejką gondolową.

Piękne widoki, ciekawa lekcja historii i geografii oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.

73932