Wycieczka kl. IV-VIII
Treść
12 czerwca uczniowie klas IV–VI uczestniczyli w wycieczce do Bieszczad. W programie znalazł się rejs statkiem po Jeziorze Solińskim, spacer po zaporze w Solinie oraz przejazd kolejką gondolową.
Piękne widoki, ciekawa lekcja historii i geografii oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.
