Wycieczka oddziału przedszkolnego
Treść
Dzieci z oddziału przedszkolnego spędziły wspaniały czas na wycieczce do muszyńskich ogrodów. Spacer, kontakt z naturą i wspólna zabawa dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.
Dzieci z oddziału przedszkolnego spędziły wspaniały czas na wycieczce do muszyńskich ogrodów. Spacer, kontakt z naturą i wspólna zabawa dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.