Dzień Dziecka w klasach 0–III
Treść
2 czerwca uczniowie klas 0–III obchodzili Dzień Dziecka. Na dzieci czekało wiele gier i zabaw, a także dyskoteka przy muzyce. Nie zabrakło dobrego humoru, tańców i wspólnie spędzonego czasu.
2 czerwca uczniowie klas 0–III obchodzili Dzień Dziecka. Na dzieci czekało wiele gier i zabaw, a także dyskoteka przy muzyce. Nie zabrakło dobrego humoru, tańców i wspólnie spędzonego czasu.