Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej
Treść

Dzień Dziecka na sportowo! 

2 czerwca, w ramach obchodów Dnia Dziecka, odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej. W zawodach uczestniczyli uczniowie klas IV–VIII, którzy rywalizowali w duchu fair play, prezentując swoje umiejętności sportowe i ogromne zaangażowanie.
Najlepsze drużyny zostały uhonorowane medalami za zajęcie miejsc I–III, a uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Nagrody zostały ufundowane przez Stowarzyszenie oraz Radę Rodziców, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie a Samorządowi Szkolnemu za organizację wydarzenia.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za wspólną sportową zabawę! 


